Regissörsstolar

Regissörsstolar
Regissörsstolar
Regissörsstolar
Regissörsstolar
Regissörsstolar
Regissörsstolar
Regissörsstolar
Regissörsstolar
Regissörsstolar
Regissörsstolar

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

REGISSÖRSSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, fällbara, tyg och trä, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage, en hake saknas

374214

2016-04-07