Konsol med stenskiva

Konsol med stenskiva
Konsol med stenskiva
Konsol med stenskiva
Konsol med stenskiva
Konsol med stenskiva
Konsol med stenskiva
Konsol med stenskiva
Konsol med stenskiva

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

KONSOL med stenskiva, 1800-tal, nyrokoko, marmor, bronserad skulpterad dekor, höjd 84, 34 x 79 cm

Kuntoraportti

Skador

374215

Päivämäärä:

2016-04-07