Konsol med stenskiva
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
KONSOL med stenskiva, 1800-tal, nyrokoko, marmor, bronserad skulpterad dekor, höjd 84, 34 x 79 cm
Kuntoraportti
Skador
374215
Päivämäärä:
2016-04-07