Bordpendyl 1800-talets andra hälft
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORDSPENDYL, 1800-talets andra hälft, bemålat fodral med mässingsdetaljer, emaljerad urtavla med romerska siffror, blånerade visare, höjd ca 28, 20x11 cm, 2 nycklar och pendel finns att avhämta vid Utlämningen
Ytskador
374221
2016-04-07