Bordpendyl 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets andra hälft, bemålat fodral med mässingsdetaljer, emaljerad urtavla med romerska siffror, blånerade visare, höjd ca 28, 20x11 cm, 2 nycklar och pendel finns att avhämta vid Utlämningen

Ytskador

374221

2016-04-07