Karl Mårtens färglitografi
2016-04-10
374251
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KARL MÅRTENS (född 1956), lunnefågel, signerad Karl Mårtens, etat II, 93/150, färglitografi, bladstorlek 50 X 32 cm