Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARL MÅRTENS (född 1956), domherre, signerad Karl Mårtens, 172/190, färglitografi på akvarellpapper, bladmått ca 31 x 27 cm
374256
2016-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här