Karl Mårtens färglitografi

Karl Mårtens färglitografi
Karl Mårtens färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956), kungsfågel, signerad Karl Mårtens, AP, färglitografi på akvarellpapper, bladmått ca 21 x 21 cm

374257

2016-04-13