Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
KARL MÅRTENS (född 1956), kungsfågel, signerad Karl Mårtens, AP, färglitografi på akvarellpapper, bladmått ca 21 x 21 cm
374257
2016-04-13