Fåtölj 1920/30-tal

Fåtölj 1920/30-tal
Fåtölj 1920/30-tal
Fåtölj 1920/30-tal
Fåtölj 1920/30-tal
Fåtölj 1920/30-tal
Fåtölj 1920/30-tal
Fåtölj 1920/30-tal
Fåtölj 1920/30-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, 1920/30-tal, mönstrad textilklädsel samt ben i bok, höjd 68, 75x88 cm

Bruksslitage

374262

2016-04-07