Sittgrupp funkis
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SITTGRUPP, 5 dlr, funkis, 1920/30-tal, runt bord samt 4 fåtöljer, konstskinn samt förkromat stålrör, tillverkat för "Curla Company Stockholm", brickmärkt, mått bord diameter 60, höjd 60 cm, sitthöjd fåtölj 42 cm
Bruksslitage
374271
2016-04-07