Sittgrupp funkis

Sittgrupp funkis
Sittgrupp funkis
Sittgrupp funkis
Sittgrupp funkis
Sittgrupp funkis
Sittgrupp funkis
Sittgrupp funkis
Sittgrupp funkis
Sittgrupp funkis
Sittgrupp funkis

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SITTGRUPP, 5 dlr, funkis, 1920/30-tal, runt bord samt 4 fåtöljer, konstskinn samt förkromat stålrör, tillverkat för "Curla Company Stockholm", brickmärkt, mått bord diameter 60, höjd 60 cm, sitthöjd fåtölj 42 cm

Bruksslitage

374271

2016-04-07