Runt matbord

Runt matbord
Runt matbord
Runt matbord
Runt matbord
Runt matbord
Runt matbord

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MATBORD, 1900-talets andra hälft, rund skiva i klarlackerat trä, bemålad benställning med fyrpassfot, iläggsskiva, höjd 77, diameter 122, 122 x 150 cm

Bruksslitage

374292

2016-04-10