Glasmålning 1700-tal

Glasmålning 1700-tal
Glasmålning 1700-tal
Glasmålning 1700-tal
Glasmålning 1700-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GLASMÅLNING, 1700-tal, figurscen sannolikt Jonah och valfisken, ca 26 x 20 cm

Foiering med smärre skador

374296

2016-04-07