X-et färglito

X-et färglito
X-et färglito

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN X-ET ERIXSON (1899-1970), ur "Carmen", signerad Xet, 63/360, färglitografi, 35x42 cm

374297

2016-04-10