Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, soffgrupp, Bröderna Andersson, 1960-tal, bestående av: soffa, 2 fåtöljer, teak samt textilklädsel, soffans längd ca 197 cm
Smärre slitage
374298
2016-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här