Soffa fåtölj Bröderna Andersson

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERTIL FRIDHAGEN, soffgrupp, Bröderna Andersson, 1960-tal, bestående av: soffa, 2 fåtöljer, teak samt textilklädsel, soffans längd ca 197 cm

Smärre slitage

374298

2016-04-07