Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KIERKEGAARD, N G , Praktisk skeppsbyggnadskonst, 30 litografiska planscher, daterade 1862-63, utgiven av Ferslew & Co Köpenhamn varierande mått största 53x104 cm
skador
374311
2016-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här