Planschverk

Planschverk
Planschverk
Planschverk
Planschverk
Planschverk
Planschverk
Planschverk
Planschverk
Planschverk
Planschverk

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KIERKEGAARD, N G , Praktisk skeppsbyggnadskonst, 30 litografiska planscher, daterade 1862-63, utgiven av Ferslew & Co Köpenhamn varierande mått största 53x104 cm

skador

374311

2016-04-07