Klubbat för:
4 000 SEK
3 000 SEK
GRINDAR, 3 st, 1900-talets första hälft, art deco-stil, gjutjärn, dubbelgrindar, á 92 x 147 cm, samt enkelgrind, 92 x 103 cm, medföljer handtag och tillbehör
Bruksslitage
374315
2016-04-10