Grindar Art Deco-stil

Grindar Art Deco-stil
Grindar Art Deco-stil
Grindar Art Deco-stil
Grindar Art Deco-stil

Klubbat för:

4 000 SEK

3 000 SEK

GRINDAR, 3 st, 1900-talets första hälft, art deco-stil, gjutjärn, dubbelgrindar, á 92 x 147 cm, samt enkelgrind, 92 x 103 cm, medföljer handtag och tillbehör

Bruksslitage

374315

2016-04-10