Svenskt Tenn pall/tjur

Svenskt Tenn pall/tjur
Svenskt Tenn pall/tjur
Svenskt Tenn pall/tjur
Svenskt Tenn pall/tjur
Svenskt Tenn pall/tjur
Svenskt Tenn pall/tjur
Svenskt Tenn pall/tjur
Svenskt Tenn pall/tjur
Svenskt Tenn pall/tjur
Svenskt Tenn pall/tjur

Klubbat för:

9 000 SEK

7 000 SEK

SVENSKT TENN, fotpall i form av tjur, 1950-/60-tal, Dimitri Omersa & Co, brunt läder, höjd 54, längd 75 cm

Visst slitage, spetsen på ena hornet, ca 2 cm, lös

374331

2016-04-07