Klubbat för:
9 000 SEK
7 000 SEK
SVENSKT TENN, fotpall i form av tjur, 1950-/60-tal, Dimitri Omersa & Co, brunt läder, höjd 54, längd 75 cm
Visst slitage, spetsen på ena hornet, ca 2 cm, lös
374331
2016-04-07