Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
THOMAS WILIAMSON (1800/1900-tal), hans art, Tiger hunt, Oriental Field sports, vattenstämpel 1835, akvarell, 37x49 cm, oramad
Mindre reva
374348
2016-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här