Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
TYRA LUNDGREN, skulptur, i form av fågel, glaserat stengods, signerad med medusahuvudet TYRA LUNDGREN, höjd ca 23 cm
PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling
374366
2016-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här