Tyra Lundgren skulptur

Tyra Lundgren skulptur
Tyra Lundgren skulptur
Tyra Lundgren skulptur
Tyra Lundgren skulptur
Tyra Lundgren skulptur
Tyra Lundgren skulptur
Tyra Lundgren skulptur
Tyra Lundgren skulptur
Tyra Lundgren skulptur
Tyra Lundgren skulptur

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

TYRA LUNDGREN, skulptur, i form av fågel, glaserat stengods, signerad med medusahuvudet TYRA LUNDGREN, höjd ca 23 cm

PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling

374366

2016-04-16