Skål Stig Lindberg

Skål Stig Lindberg
Skål Stig Lindberg
Skål Stig Lindberg
Skål Stig Lindberg
Skål Stig Lindberg
Skål Stig Lindberg

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STIG LINDBERG, skål, Gustavsberg, stengods, blå- och brunglaserad, signerad Stig L Gustavsbergs Studiohand, höjd ca 5, diameter 8 cm

PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling

374382

2016-04-16