Agnes de Frumerie

Agnes de Frumerie
Agnes de Frumerie
Agnes de Frumerie
Agnes de Frumerie
Agnes de Frumerie
Agnes de Frumerie
Agnes de Frumerie
Agnes de Frumerie
Agnes de Frumerie
Agnes de Frumerie

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

AGNES DE FRUMERIE (1869-1937): Stående ung man,
signerad och daterad Agnes de Frumerie Paris 1904 samt Lachenal céramiste, glaserat lergods, höjd ca 33 cm

PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling

374385

2016-04-16