Agnes de Frumerie
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
AGNES DE FRUMERIE (1869-1937): Stående ung man,
signerad och daterad Agnes de Frumerie Paris 1904 samt Lachenal céramiste, glaserat lergods, höjd ca 33 cm
PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling
374385
2016-04-16