Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VODKAKOPPAR, 2 st., silver, Moskva 1700-tal, olika, driven och punsad dekor, en med invändig förgyllning, höjd 3,6 resp. 3,9 cm, vikt ca 54 g
374392
2016-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här