Rullklaffsekretär 1900-talets mitt

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RULLKLAFFSEKRETÄR, 1900-talets mitt, fanérad i björk, beslag i mässing, höjd ca 97, 85x45 cm

Nyckel saknas, nyckelbussning saknas, ytskador

374397

2016-04-08