Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FLYGPLAN, 2 st, 1910-tal, troligen Frankrike, bemålad plåt varav ett dubbeldäckat, längd ca 14-16 cm
Diverse skador, delar saknas
374399
2016-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här