Flygplan 2 st 1910-tal

Flygplan 2 st 1910-tal
Flygplan 2 st 1910-tal
Flygplan 2 st 1910-tal
Flygplan 2 st 1910-tal
Flygplan 2 st 1910-tal
Flygplan 2 st 1910-tal
Flygplan 2 st 1910-tal
Flygplan 2 st 1910-tal
Flygplan 2 st 1910-tal
Flygplan 2 st 1910-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FLYGPLAN, 2 st, 1910-tal, troligen Frankrike, bemålad plåt varav ett dubbeldäckat, längd ca 14-16 cm

Diverse skador, delar saknas

374399

2016-04-10