Jouet Francais militärleksaker

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JOUET FRANCAIS, hästdragna militärekipage, 5 st., med ett hästpar till varje, bemålad metall, 1910-tal, längd ca 18-25 cm, 5 st underdelar till fabriksförpackningar medföljer

Diveres skador, delar saknas

374405

2016-04-10