Jouet Francais militärleksaker
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
JOUET FRANCAIS, hästdragna militärekipage, 5 st., med ett hästpar till varje, bemålad metall, 1910-tal, längd ca 18-25 cm, 5 st underdelar till fabriksförpackningar medföljer
Diveres skador, delar saknas
374405
2016-04-10