Bestick udda delar silver

Bestick udda delar silver
Bestick udda delar silver
Bestick udda delar silver
Bestick udda delar silver
Bestick udda delar silver
Bestick udda delar silver

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

BESTICK, 17 dlr, udda, silver, olika modeller, 18/1900-tal, bestående av: 2 såsslevar, 4 matskedar, 3 gafflar, 6 mindre skedar, 2 fruktknivar, vikt ca 615 g

Smärre skador, fruktknivarna med lösa blad

374411

2016-04-14