Bestick udda delar silver
Klubbat för:
1 500 SEK
1 500 SEK
BESTICK, 17 dlr, udda, silver, olika modeller, 18/1900-tal, bestående av: 2 såsslevar, 4 matskedar, 3 gafflar, 6 mindre skedar, 2 fruktknivar, vikt ca 615 g
Smärre skador, fruktknivarna med lösa blad
374411
2016-04-14