Leif Kander oljemålning

Leif Kander oljemålning
Leif Kander oljemålning
Leif Kander oljemålning
Leif Kander oljemålning
Leif Kander oljemålning
Leif Kander oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEIF KANDER (född 1939): Landskapsbild, signerad Kander, olja på duk, ca 62 x 50 cm

374423

2016-04-08