Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SITTGRUPP, 4 fåtöljer samt soffbord, sydostasien, 19/2000-tal, skuren dekor, delvis bebålad, bord med toppskiva i glas, mått fåtölj höjd 86, sitthöjd 35, 70x70 cm
Bruksslitage
374424
2016-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här