Sittgrupp

Sittgrupp
Sittgrupp
Sittgrupp
Sittgrupp
Sittgrupp
Sittgrupp
Sittgrupp
Sittgrupp

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SITTGRUPP, 4 fåtöljer samt soffbord, sydostasien, 19/2000-tal, skuren dekor, delvis bebålad, bord med toppskiva i glas, mått fåtölj höjd 86, sitthöjd 35, 70x70 cm

Bruksslitage

374424

2016-04-08