Matgrupp

Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATGRUPP, 19/2000-tal, bord samt 6 stolar, rotting samt lackerat trä, sitthöjd 46, mått bord höjd 81, 130x90 cm

Visst slitage, mindre skador

374430

2016-04-08