Tråg

Tråg
Tråg
Tråg
Tråg

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TRÅG, 2 st, 1800-tal, allmoge, längd 55/77 cm

Äldre lagningar

374440

2016-04-08