Maja Setterberg oljemålning

Maja Setterberg oljemålning
Maja Setterberg oljemålning
Maja Setterberg oljemålning
Maja Setterberg oljemålning
Maja Setterberg oljemålning
Maja Setterberg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MAJA SETTERBERG (1876-1950): Landskap, signerad och daterad Maja Setterberg 1922, olja på duk, 32x37 cm

374446

2016-04-08