Serveringsvagn och pallar i rotting

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, PALLAR 1 par, 1900-talets andra hälft, på hjul, rotting samt rökfärgade glasskivor, höjd ca 74, 95 x 49 cm, pallarnas sitthöjd 38 cm

Slitage och ytskador

374462

2016-04-08