Allogekista
Valmis
2016-04-08
374476
| Korkein tarjous | 800 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
KISTA, 1800-talets början, grönmålad med svartmålade järnbeslag, ägarmonogram, daterad 1848, invändigt med läddika, nyckel saknas, höjd 71, 127 x 65 cm
Ytskador, sprickor, nyckel saknas