Allogekista

Allogekista
Allogekista
Allogekista
Allogekista
Allogekista
Allogekista
Allogekista
Allogekista
Allogekista
Allogekista

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KISTA, 1800-talets början, grönmålad med svartmålade järnbeslag, ägarmonogram, daterad 1848, invändigt med läddika, nyckel saknas, höjd 71, 127 x 65 cm

Ytskador, sprickor, nyckel saknas

374476

2016-04-08