Liggfåtölj i rotting

Liggfåtölj i rotting
Liggfåtölj i rotting
Liggfåtölj i rotting
Liggfåtölj i rotting
Liggfåtölj i rotting
Liggfåtölj i rotting
Liggfåtölj i rotting
Liggfåtölj i rotting
Liggfåtölj i rotting
Liggfåtölj i rotting

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LIGGSTOL, 1930-tal, rotting, vitmålad, med ej tillhörande dyna i svinläder, ca sitthöjd 35 cm, längd ca 176 cm

Fothylsor saknas, ytskador, senare bemålad

374511

2016-04-08