Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, porslin, i form av en miniatyr-tulpanvas, dekor i underglasyrblått, höjd inklusive skärm ca 47 cm

PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling

Nagg

374514

2016-04-16