Silverstop

Silverstop
Silverstop
Silverstop
Silverstop
Silverstop
Silverstop
Silverstop
Silverstop

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOP, silver, barockstil, på tre kulfötter, locket med infällt mynt, invändig förgyllning, GAB, Stockholm 1928, höjd ca 18,5 cm, vikt ca 840 g

Smärre repor

374518

2016-04-08