Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STOP, silver, barockstil, på tre kulfötter, locket med infällt mynt, invändig förgyllning, GAB, Stockholm 1928, höjd ca 18,5 cm, vikt ca 840 g
Smärre repor
374518
2016-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här