Hans Hartung litografi

Hans Hartung litografi
Hans Hartung litografi

Klubbat för:

3 200 SEK

5 000 SEK

HANS HARTUNG (1904-1989), "L 48", 1973, signerad och numrerad Hartung, 35/75, litografi, 53x80,5 cm

374531

2016-04-08