André Masson färglitografi

André Masson färglitografi
André Masson färglitografi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDRE MASSON (Frankrike, 1896-1987), Komposition ur Sonets, signerad och numrerad André Masson 81/150, färglitografi, 54x44 cm

374534

2016-04-08