Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, mässing behängd med prismor, diameter 50 cm
Visst slitage
374541
2016-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här