Kronskåp

Kronskåp
Kronskåp
Kronskåp
Kronskåp
Kronskåp
Kronskåp
Kronskåp
Kronskåp
Kronskåp
Kronskåp
Kronskåp
Kronskåp

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, 1900-talets början, sk. kronskåp, ådringsmålat med blomsterdekor, krön daterat 1924, höjd 202, 145 x 61 cm

Bruksslitage, nyckel saknas

374567

2016-04-08