Halvor Halvorsen oljemålning

Halvor Halvorsen oljemålning
Halvor Halvorsen oljemålning
Halvor Halvorsen oljemålning
Halvor Halvorsen oljemålning
Halvor Halvorsen oljemålning
Halvor Halvorsen oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HALVOR HALVORSEN (Norge, 1900-tal), Kustmotiv med klippor och segelbåt, (otydligt) signerad H Halvorsen, olja på duk, ca 55 x 98 cm, oramad

Slitage, vissa märken

374587

2016-04-09