Beppe Wolgers oljemålning

Beppe Wolgers oljemålning
Beppe Wolgers oljemålning
Beppe Wolgers oljemålning
Beppe Wolgers oljemålning
Beppe Wolgers oljemålning
Beppe Wolgers oljemålning

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BEPPE WOLGERS (1928-1986): "Maj", signerad Beppe Wolgers, olja på duk, ca 50x60 cm

374589

2016-04-22