Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HATTHYLLA, 1900-talets första hälft, vitmetall, höjd ca 30, 140x32 cm
Bruksslitage
374598
2016-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här