Servis Spisa Ribb

Servis Spisa Ribb
Servis Spisa Ribb
Servis Spisa Ribb
Servis Spisa Ribb
Servis Spisa Ribb
Servis Spisa Ribb

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

STIG LINDBERG, servis, 125 dlr, Spisa Ribb, Gustavsberg, bestående av: 23 tekoppar med fat, 14 kaffekoppar med fat, 22 mattallrikar, 14 förrättstallrikar, 17 djupa tallrikar, 31 assietter, 3 större uppläggningsfat, stämplade Spisa Ribb Gustavsberg

Enstaka nagg, bruksspår

374605

2016-04-09