Skålar silver

Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅLAR, 2 +1, silver, med glasinsats, C.G. Hallberg, delvis med invändig förgyllning, höjd ca 7,5 resp 8,5, diameter ca 17-21 cm, silvervikt ca 930 g

Gravyr, nagg, slitage

374609

2016-04-09