Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FISKBESTICK, 6+1 dlr, silver, Möllenborg, Stockholm 1882, delvis förgylld, dekor av fiskar och blomsterslingor i schatull, vikt ca 513 g
Slitage
374615
2016-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här