Diverse smycken silver
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SMYCKEN, 4 dlr, bestående av: armband i filigran med fem kaméer, längd 17 cm, förgyllt sterlingsilver, armring, förgylld metall, dekor som ett bälte, brosch, förgyllt sterlingsilver, filigran med Kamé, höjd 4,5 cm, stämplad, brosch, Kina, förgyllt silver med jadeit, längd 4 cm, stämplad, tidigt 1900-tal
Smärre slitage
374616
2016-04-09