Diverse smycken silver

Diverse smycken silver
Diverse smycken silver
Diverse smycken silver
Diverse smycken silver
Diverse smycken silver
Diverse smycken silver
Diverse smycken silver
Diverse smycken silver

Klubbat för:

850 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

SMYCKEN, 4 dlr, bestående av: armband i filigran med fem kaméer, längd 17 cm, förgyllt sterlingsilver, armring, förgylld metall, dekor som ett bälte, brosch, förgyllt sterlingsilver, filigran med Kamé, höjd 4,5 cm, stämplad, brosch, Kina, förgyllt silver med jadeit, längd 4 cm, stämplad, tidigt 1900-tal

Kuntoraportti

Smärre slitage

374616

Päivämäärä:

2016-04-09