Diverse smycken silver
Klubbat för:
850 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
SMYCKEN, 4 dlr, bestående av: armband i filigran med fem kaméer, längd 17 cm, förgyllt sterlingsilver, armring, förgylld metall, dekor som ett bälte, brosch, förgyllt sterlingsilver, filigran med Kamé, höjd 4,5 cm, stämplad, brosch, Kina, förgyllt silver med jadeit, längd 4 cm, stämplad, tidigt 1900-tal
Kuntoraportti
Smärre slitage
374616
Päivämäärä:
2016-04-09